SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm kullanıcıların satın aldıkları paketleri adil,verimli ve temel ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde kullanabilmesi açısından, MAX ve PLUS Paketlerde günlük adil kullanım parametreleri uygulanmaktadır. Broadmax tarafında orijine olan Google-Youtube CDN, Facebook CDN ve Netflix CDN trafiği, çoğu zaman AKK dışına tutulmaktadır. PREMIUM, GAMER, DEDICATED ve KURUMSAL Paketlerde ise AKK uygulanmamaktadır. Tüm paketlerimiz veri trafiği ve bitiş süresi parametreleri olarak bağımsızdır ve toplam veri trafiğiniz bitiş sürenizi etkilememektedir. Bitiş süresi bağlamında Sınırsız ve Kotasız hizmet verilmektedir. MAX ve PLUS ibareli tüm paketlerde belirtilen hızlar tavan hızlardır.

AKK Parametreleri, Broadmax ağının mevcut kapasite durumuna ve toplam trafik hacmine göre anlık olarak belirlenebilmektedir.
Güncel AKK Parametrelerini çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Resmi email adresimiz olan destek@broadmax.net adresine email atarak, tüm AKK Parametrelerini talep edebilirsiniz.

Premium , Kurumsal ve Gamer paket satın almışsanız, AKK’den etkilenmezsiniz. Paketinizi satın almadan önce Broadmax Çağrı Merkezini aramanız ve size en uygun olan paketi seçmeniz gerekmektedir. Ön bilgi olarak Wireless sekmesindeki tablodan yararlanabilirsiniz.

Kurumsal, Gamer ve Premium paketlerin farkı herhangi bir AKK parametresi uygulanmaması ve oluşabilecek arızalarda öncelikli olarak teknik servis işlemi görmeleridir.

Tüm paketlerimiz ön ödemeli olarak, Nakit, Kredi Kartı ve Online olarak yapılabilmektedir. Online olarak kolay ve zahmetsiz olarak ödeme yapabilmek için ana sayfadaki Online İşlemler linkine tıklayabilirsiniz.

Müşteri numaranızı ve şifrenizi öğrenebilmeniz için çağrı merkezimizi aramanız veya destek@broadmax.net adresine e-posta atmanız yeterlidir.

Broadmax Plus, sadece seçili bölgelerde mevcut olan kablolu bir hizmet türüdür. Hizmet merkezde Fiber Optik, Uçta ise CAT5/6 kablo ile sağlanır. Arada kablosuz/RF herhangi bir iletişim bulunmadığından, diğer bağlantı seçeneklerine göre daha stabil ve Fiber kalitesinde erişim sunulabilmektedir.

60Ghz bir kablosuz erişim frekansıdır. İlgili frekans üzerinden yüksek kapasiteli veri iletimi yapılabilmektedir ve Fiber hızında İnternet servisleri verilebilmektedir. Broadmax, son kullanıcıya ulaşabilecek olan bir 60Ghz altyapı için çalışmakta olup, ayni zamanda kendi transmisyon ağında ise 60Ghz teknolojisini kullanmaktadır. 

Doğru İnternet Paketini SeçinHemen arayın 444 01 02

Bize Ulaşın

destek@broadmax.net
PSTN: +90 392 444 01 02
GSM: +90 533 855 30 01